Ana Sayfa   Ana Sayfa

 

ANA SAYFASEVGİLİ HOCAM FARUK HOCA ZİYARETÇİ DEFTERİ

VERİMLİ DERS ÇALIŞMA

 

Öğrencinin ders başarısını olumlu ya da olumsuz yönde etkileyen pek çok faktör vardır. Öğrencinin, derslere karşı ilgisi ve isteği, uygun çalışma ortamının ve etkili ders çalışma alışkanlıklarının bulunması, kaygı başta olmak üzere öğrenmeyi olumsuz etkileyebilecek duygularını kontrol edebilmesi, sağlıklı bir bedensel yapıya sahip olması vb. öğrenmeyi kolaylaştırıp başarıyı artırırken, tersi durumlar öğrenmeyi güçleştirmektedir.

 

Elinizdeki bu kitapçık, yaptığı çalışmalardan istediği verime ulaşamayan öğrenci arkadaşlara yardımcı olmak amacıyla hazırlanmıştır. Kitapçıkta, verimli ders çalışma yöntemleri, sınav kaygısı ve sınav kaygısıyla başa çıkma yöntemleri, sınav stratejileri, hafızayı güçlendirmede yardımcı olan beslenme alışkanlıklarına yer verilmiştir.

 

         Amacınıza ulaşmanızda hangi yolların etkili olduğunu öğrenerek sınırlı zamanınızı en verimli biçimde değerlendirmenize yardımcı olmayı amaçlayan bu kitapçığı lütfen çok dikkatli inceleyiniz; mutlaka sizinle ilgili, sizi anlatan bölümler bulacaksınız.

 

         Bütün öğrenci arkadaşlarımıza başarılar dileriz.

  

“GİDECEĞİNİZ YERİ BİLMİYORSANIZ,

VARDIĞINIZ YERİN ÖNEMİ YOKTUR.”

 

P. Drucker

 

 

GERİ

1 / 16

İLERİ


Bağlantılar

A. Altunkaynak

http://www.altun..


ÖSS 2009

Duyurular
Faruk Altunkaynak'ın resmi internet sitesinin adı Hocafaruk.net'dir. Bu adres dışındaki hiçbir internet sitesiyle Faruk Altunkaynak'ın hiçbir ilgisi ve üyeliği yoktur.

İçindekilerAnket
Matematik dersini sever misiniz?

Çok
Biraz
Hiç
Nefret Ederim[ Sonuçlar | Anketler ]

Toplam Katılım: 525

Verimli Ders Çalışma

Hava Durumu
 İstanbul /Türkiye
 Houston/Texas
 
İletişim | Zeka Testleri | Sevgili Hocam | Ziyaretçi Defteri | Oyunlar | Sizin İçin Seçtiklerim
Farukhoca.net "Faruk Altunkaynak Web Sitesi" Her Hakkı Saklıdır © 2008