Ana Sayfa   Ana Sayfa

 

ANA SAYFASEVGİLİ HOCAM FARUK HOCA ZİYARETÇİ DEFTERİ
Ziyaretçi Defteri

1 2 3 4 ... 22

hocam selamlar
hocam selamlar. Ben Akşemsettin lisesinden 2001-2002 yılı 11-fen A da öğrenciniz Servet Asım SAĞNIÇ. siteniz hayırlı olsun.Hocam ben Kimya bölümünü okudum, şimdi yüksek lisans öğrenimi görmekteyim ayrıca bir okulda ücretli öğretmenlik yapıyorum. Uygun olduğunuz bir zamanda sizi ziyarete geleceğim. saygılar.
Yollayan: Servet Asım Sağnıç Tarih: 08-01-2010, 23:05:19

YENİ YIL MESAJI
Yeni yılınızın hayırlara vesile olmasını ve yeni yılda daha çok öğrencinin sizden faydalanması dileğiyle. Yeni yılınız kutlu olsun... sizi çok seven ve çok özleyen talebeniz Necdet.
Yollayan: Necdet Yakut Tarih: 29-12-2009, 15:47:27

DEĞERLİ HOCAM'A
selam olsun hocaların hacası faruk hocama.Uzun zamandır buraya girip size yazmayı planlıyodum bugüne kısmetmiş hocam. iyisiniz inşaallah çok özledim sizi ama bir türlü gelip ziyaret etmeye fırsatım olmadı ama en yakın zamanda uğrayacağım söz veriyorum sizinle paylaşmak istediğim bu kadar kısa sürede o kadar fazla şey öğrendim ki üniversite hayatında...Öğrencileriniz umarım bu yazacaklarımı okurlar evet üniversite yaşamı uzun bir maratondan sonra süper bir hayat tarzı ancak hayatın gerçeklerininde bir o kadar yüzünüze adeta bir tokat gibi indirildği bi dönem. şu üç aylık süreçte dışarda okumanında sağladığı katkılarla çok büyük hayat değinimleri edindim ve karşılaştığım tüm olayların en ince ayrıntılarında sizin dersteki o konuşmalarınızın anlamlarını daha iyi anladım ve belkide ailemin bile konuşmaları benim içimde bu kadar büyük etkiler bırakmadı. En başta şunu söylemek istiyorum ki: siz bağlar lisesinden çok daha iyi liselerde eğitim verecek bir öğretmensiniz. 12 senelik eğitim hayatımda; gerçek öğretmen olarak nitelendirebileceğim tek kişi siz oldunuz.Gerek sınav süreci, gerekse sınav sonrası yanımızda bir babanın ötesinde şefkat gösteren ve daima bize güven veren tek hocamızdınız. Tekrar size ne kadar teşükkür etsem azdır. Umarım öğrencileriniz sizi üzmüyolardır. Bir gün okula geldiğimde eğer sizinde müsaadeniz olursa,dersinizde hangi sınıf olur bilmiyorum onlara bir ablaları olarak onların zamanından onların okuduğu sıralarda okumuş biri olarak en önemlisi de sizin daima güvendiğiniz ve arkasında olduğunuz bir öğrenciniz olarak onlarla bazı şeyler paylaşmak isterim.Hayat çok kısa iyi ki sizin gibi bir hocaya sahip olmuşuz. İnanın öğütleriniz daima aklımın bir köşesinde hayatıma yön vermemde bana öncülük ediyolar.Bu da sizin farkınız hocam iyi ki varsınız iyi ki benim hocamsınız. Kendinize çok iyi bakın en yakın zamanda görüşmek üzere Allaha emanet olun...
Yollayan: Müge KARAMAN Tarih: 19-12-2009, 22:28:07

eski ögrencınız
selam aleykum hocam nasılsınız ne var ne yok sıtenız hayırlı olsun hocam nerelerdesınız.saygılar hocam...
Yollayan: nuh yılmaz Tarih: 03-12-2009, 16:59:18

s.a hocam
hocam testlerinizle çok yardımcı oldunuz Allah razı olsun aradım ama hiç bir sitede bulamadım test sizinkinde varmış çok teşekür ederimm hocamm
Yollayan: fatma Tarih: 10-11-2009, 19:54:57

Kazım Karabekir İ.Ö.O
selamun aleyküm.hocam nasılsınız.Ben askerliğinizi yaptığınız horasan kazım karabekir İ.Ö.O dan ögrencinizim. Bana da cemal söyledi internet adresinizin oldugunu.nasip olursa cemalle ziyaretinize geliriz.Bana matematik dersini sevdiren ilk öğretmenimsiniz bizlere bir yetişkin gibi davrandığınız için teşekkür ederim.ALLAHA emanet olun.
Yollayan: Ersoy PASİN Tarih: 26-10-2009, 20:46:13

Merhaba hocam
MERHABA HOCAM,İYİSİNİZDİR İNŞALLAH..BEN SİTENİZDEKİ SORULARI ÇÖZDÜM ANCAK KONTROL İÇİN SORULARIN CEVAP ANAHTARLARINA DA ULAŞABİLİRSEM, SEVİNİRİM.HAYIRLI GÜNLER.
Yollayan: BUKET AKKUŞ Tarih: 23-10-2009, 18:43:09

Merhaba hocam
Merhaba hocam. Nasılsınız hocam? İyisinizdir inşallah. Okula birkaç kez gittim ama sizi göremedim. Eğer görseydim sanırım en çok sizinle, özellikle sınavla ilgili konuşurdum. Çünkü en iyi geçen bölümüm matematik oldu. Özellikle birinci bölüm inanılmaz kolay geldi. İkinci bölümden ise limit, türev ve integral sorularını gözüm kapalı yaptım (Bunu tamamen size borçluyum). Ama hocam tahmin edersiniz ki, yorum sorularını yapamadım, çünkü ilk defa rastladım ve çok panikledim. Ama neticede matematik iyiydi. Sınavdan aldığım ham puan 226 , okul puanıyla beraber 298. Bu kadar düşük gelmesinin sebebi fen bilimleriydi, yani size belirttiğim gibi matematikle ilgisi yok. Tekrar size herşey için çok teşekkür ederim. Özellikle türev ve integrali bizim için çocuk oyuncağı haline getirdiğiniz için. Bir de sene boyunca bize verdiğiniz nasihatler için. İyi günler hocam. Sizinle en kısa zamanda irtibata geçeceğim. Tercihler konusunda yardımınızı isterim sizin de izninizle. Saygılarımla... Orkun SAR (12FenC'den öğrenciniz.)
Yollayan: Orkun SAR Tarih: 31-08-2009, 23:11:55

TEŞEKKÜRLER HOCAM
MERHABA SEVGİLİ HOCAM. BİZLERE SUNDUĞUNUZ BU FAYDALI SİTE İÇİN SİZE YÜZLERCE KERE TEŞEKKÜR ETSEM YİNEDE AZDIR. AYRICA TERCİH ROBOTU ÇOK İŞİME YARADI. OKUL HAYATIMIZDA BİZE SAĞLADIĞINIZ BİLGİLERİN YANINDA MEZUN OLDUKTAN SONRA DA HAYATIMIZDAKİ YERİNİZDE HİÇBİR EKSİKLİK OLMADI. İYİ Kİ SİZİN KADAR DEĞERLİ BİR İNSANLA KARŞILAŞMIŞIM.HERŞEY İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM. EN YAKIN ZAMANDA GÖRÜŞMEK DİLEĞİYLE KENDİNİZE İYİ BAKIN :)
Yollayan: MÜGE KARAMAN Tarih: 17-07-2009, 23:06:37

Sayın Hocam Faruk Altunkaynak'a
El Harizmi gibi önemli bir düşünürü bize tanıttığınız için ne kadar çok teşekkür etsek az kalır. Dahası bu çalışmanın içinde bulunmuş biri olarak, kendimi çok şanslı hissediyorum. Bu site ile birlikte projenin çok önemli bir kısmı tamamlanmış, ellerinize sağlık. Herşey için teşekkürler hocam... H.İbrahim Irklı/SonBahar dizisi-Oyuncu
Yollayan: H.İbrahim Irklı Tarih: 12-07-2009, 20:44:09

1 2 3 4 ... 22

İsminiz:

Başlık

Email Adresiniz:

Mesajınız:


 
İletişim | Zeka Testleri | Sevgili Hocam | Ziyaretçi Defteri | Oyunlar | Sizin İçin Seçtiklerim
Farukhoca.net "Faruk Altunkaynak Web Sitesi" Her Hakkı Saklıdır © 2008