Ana Sayfa   Ana Sayfa

 

ANA SAYFASEVGİLİ HOCAM FARUK HOCA ZİYARETÇİ DEFTERİ
Ziyaretçi Defteri

1 ... 20 21 22

Hayırlı Olsun
Sevgili Hocam, ben sizi tanımıyorum ama arkadaşımın tavsiyesi ile bu siteye girdim ve gördümkü matematiki bilmiyormuşuz aslında biz sadece soru çözeriz ama hiç düşünmeyiz bunu kim bulmuş kim çıkarmış ama bu sitede öğrendimki El Hariz miyi matematikin babası olduğunu size başarılar dilerim arkadaşımın dediği gibide siteniz bilgi verici ve öğütleyici sunumları var.
Saygılarımla.......
Yollayan: Ozan DEMİR Tarih: 23-12-2007, 17:00:00

Hayırlı Olsun
Sevgili Hocam .Yapmış olduğunuz başarılara yeni bir ilk daha eklediniz ve kendi sitenizi kurdunuz.İnşaallah daha da farklı insanlığa faydalı bir site olucaktır.Bu bizlere gurur verici bi olaydır.Hayatta hep müsbet daire içinde farklı oldunuz farklı olma yolunu seçtiniz.Bizlerede iyi bir örnek oldunuz.İsminize yakışır bir hayat tarzınız var.Fark yapıcı bir FARUK var.İnanın Hayatımda her ne ögrendiysem sizin sayenizde ögrendim sizler vesile oldunuz.RABBİM ebediyen razı olsun inşaallah siz ve sizin gibilerinden.RABBİM yar ve yardımcınız olsun.''Emanet edilmesi gereken en EMİN'e emanet olunuz.
Yollayan: Recep CAN Tarih: 23-12-2007, 16:56:45

Hayırlı Olsun
Hocam iyi bayramlar sitenizin içerikleri daha güzel olmaya başladı bu ziyaretçi defteri daha faydalı olacak herkez düşüncelerini daha rahat yazabilir. Ben böle düşünüyorum arkadaşlara da tavsiye ediyorum Cebir biliminin ne kadar önemli olduğunu aslında bilmediğimiz şeyleri veriyor. Hayırlı olsunnn......
Yollayan: Uğur İLHAN Tarih: 23-12-2007, 16:51:51

Hayırlı Olsun
SEVGİLİ FARUK HOCAM ,HER ZAMAN FARK YARATACAK ŞEYLERE İMZA ATTINIZ BU SİTEDE ONLARDAN BİRİSİ . SİZİN ÖĞRENCİNİZ OLMAKTAN GURUR DUYUYORUM... SAYGILARIMLA...
Yollayan: Menekşe ÖZTÜRK Tarih: 23-12-2007, 16:47:36

Hayırlı Olsun
Sevgili Hocam,Siteniz ilk yayınlandığında çok mutlu olmuştum. Çünkü, Cebir biliminin babası olan el-harizmi yi bizlere tanıtıyor ve unuttuğumuz, sahip çıkmamız gereken bir geçmişimizi bizlere hatırlatıyorsunuz. Sizin öğrenciniz olmaktan büyük mutluluk duyuyorum.Başarılarınızın devamını dilerim.Saygılarımla..
Yollayan: Ömer Faruk TEMUR Tarih: 23-12-2007, 15:26:00

1 ... 20 21 22

İsminiz:

Başlık

Email Adresiniz:

Mesajınız:


 
İletişim | Zeka Testleri | Sevgili Hocam | Ziyaretçi Defteri | Oyunlar | Sizin İçin Seçtiklerim
Farukhoca.net "Faruk Altunkaynak Web Sitesi" Her Hakkı Saklıdır © 2008